برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “سفارشات من” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید  و دسترسی همیشگی  به محصولات و لینک های دانلود باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، فقط با وارد کردن کد تایید ارسالی ما به موبایل خود  عضویت خود را تکمیل کنید.

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

از طریق شماره سفارشی که در حساب کاربری شما ثبت شده است، می توانید با بخش فروش ( 09394771999) تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

 خیر، به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، مشتریان محترم ‏باید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند.
بله می توانید از طریق انتقال کارت به کارت مبلغ محصول موردنظر خود را واریز کرده و از طریق تلفن 02186035730 تماس بگیرید تا مراحل ثبت از طریق ما تکمیل شود.

اگر در زمان خرید حساب کاربری ایجاد کرده یا وارد حساب کاربری خود شده باشید سفارشات پستی و همچنین لینک های دانلود محصولات دانلودی در حساب کاربری شما برای همیشه در دسترس خواهد بود و کافیست وارد حساب کاربری و قسمت سفارشات شوید.

می توانید با انتقال مبلغ محصول موردنظر از طریق کارت به کارت به شماره کارت x به نام فرشید پاکذات و اطلاع و ارسال فیش واریزی به شماره تلگرام 09394771999 سفارش خود را ثبت کنید و مراحل خرید توسط کارشناسان ما تکمیل شود.

  • کافی است با پشتیبانی  و از طریق شماره 09394771999 مورد را مطرح کنید. در سریعترین زمان به مشکل رسیدگی می شود.