0
۰۲۱۸۶۰۳۵۷۳۰

برای داشتن جهانی زیبا و سرشار از عشق به کمپین ۱sky1world1love# بپیوندید

قرن‌هاست که دنیا به صورت دوره‌ای درگیر جنگ و خونریزی است و هر بار به نوعی و بهانه‌ای نسل‌ها و ملت‌ها، اقوام و مذاهب به کشت و کشتار یکدیگر دست زده‌اند. گاهی خونریزی به وسعت ۲ نفر و گاهی در جنگ‌های جهانی کل بشریت درگیر جنگ و خونریزی بوده‌اند. هر بار پس از ویرانی بسیار بشر به این رسیده که صلح از جنگ بهتر است ولی باز هم با گذر زمان صلح به فراموشی سپرده شده و شخصی یا گروهی به بهانه‌ای و با نیتی آتش جنگ و تجاوز را بر افروخته و گروهی دیگر به آن دامن زده‌اند و تجاوز آن‌ها را به دفاع واداشته است. به راستی مشکل کار کجاست؟؟؟

یعنی بشر با این همه آگاهی و قدرت تفکر،با این همه دیدن تاریخ هنوز نمی‌تواند راه خود را بیابد؟؟؟مشکل کار کجاست؟؟؟؟؟

مشکل کار کجاست؟

مشکل کار کجاست؟

شاید مشکل از پاسخ اشتباهی‌ست که به جنگ داده‌ایم و اینبار هم همچون بسیاری از دفعات دیگر از شدت اطمینان به فکر راه حل بهتری نبوده‌ایم.

بارها پیش آمده که انسان راه حلی ساده و کاربردی را درست در مقابل چشمانش به دلیل گستردگی حضور ندیده و یا به دلیل مطمئن بودن بر چیز یا موضوعی به راه حل دیگری فکر نکرده. به نظر می‌رسد این بار انسان اشتباهی بزرگ را مرتکب شده چرا که اگر صلح راهکار اصلی بود تاکنون جواب داده بود. البته نمی‌گویم که صلح بی‌فایده است ولی ظاهرا صلح به صورت مقطعی و ناقص جواب می‌دهد.

به نظر من دلیل این قضیه این است که صلح به آن اندازه که مانع جنگ شود، حس معنوی انسان را ارضا نمی‌کند. صلح فقط آرامش بشر را در شرایط موجود بین انسان‌ها و ملت‌ها و اقوام و ادیان ایجاد می‌کند که به نوعی در خود رکود نیز دارا می‌باشد. به نظر بنده راهکار خروج از این شرایط، رفتن به سطحی عمیق‌تر از صلح در ارتباط بین انسان‌ها و ملت‌هاست. این راهکار همانا عشق است.

عشقت رسد به فریاد

انسان‌ها و ملت‌ها باید در روابطه خود طعم شیرین و لذت بخش عشق واقعی را بچشند. باید بیاموزند که به تمام معنی، فارغ از هرگونه رنگ و نژاد و ملّیت و جنسیت و سن و سال به یکدیگر عشق بورزند. همگی نه تنها یکدیگر را همچون اقوام خود بدانند، بلکه همچون خود دوست بدارند. در این صورت دیگر نه تنها هیچ گاه با یکدیگر نمی‌جنگند، بلکه بسیاری از معضلات حال حاضر از جمله: کینه‌ها و نفرت‌ها، خشم‌ها، حسادت‌ها، خیانت‌ها و کلاهبرداری‌ها و… نیز از جوامع رخت بر خواهد بست.

البته در نگاه اول داشتن چنین جامعه و جهان آرمانی کمی به دور از ذهن به نظر می‌رسد. ولی گمان می‌کنم اگر اجماعی جهانی و مردمی برای گسترش عشق در دنیا شکل بگیرد، از آنجا که عشق در عمق و درون همه انسان‌ها حتی خطاکارترین انسان‌ها به زعم ما وجود دارد، با یک تلاش و اراده جمعی می‌توان به مرور عشق را در درون حتی آن‌ها که خفته هستند، بیدار کرد. شاید چنین دنیایی برای منافع برخی همچون شرکت‌های اسلحه سازی، صاحبان قدرت و… مناسب به نظر نرسد. ولی صنعتی وجود خواهد داشت به نام صنعت عشق با مشتریانی بسیار بیشتر از مشتریان جنگ.

در هر صورت اگر اراده عموم مردم دنیا بر گسترش عشق در دنیا باشد بی شک دیر یا زود تمام دولت‌ها و قدرت‌ها به این موج می‌پیوندند. چرا که مطمئنا در قلب بسیاری از آن‌ها هم، عشق موج می‌زند. امروز بیش از هر زمان دیگری دنیا به عشق نیاز دارد و به لطف پیشرفت علمی بشر در شرایطی قرار داریم که انسان‌ها در اقصی نقاط دنیا بسیار سریع تر از قبل می‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. به گمانم زمان آن فرا رسیده که کل ملل با اتحاد، فارغ از تفاوت‌ها، موجی ایجاد کنند از عشق و از دولت‌ها و سرومداران دنیا بخواهند که در همین راستا با آنها همراه شده و راهی بیاندیشند برای گسترش بیشتر و سریعتر عشق و آرامش در دنیا.

کمپین ۱ آسمان ۱ دنیا ۱ عشق (۱sky1world1love#)

کمپین ۱ آسمان ۱ دنیا ۱ عشق (1sky1world1love#)

در همین راستا کمپینی راه اندازی کرده‌ایم به نام کمپین یک آسمان یک دنیا یک عشق (۱sky1world1love#) تا در این مسیر همگی با هم یکپارچه با عشق در کنار هم به سمت دنیایی زیباتر حرکت کنیم. از تمام کسانی که خواهان دنیایی بهتر برای خود و فرزندانشان هستند می‌خواهیم که با استفاده از هشتک یک آسمان یک دنیا یک عشق (۱sky1world1love#) و پیوستن به صفحه اینستاگرام من به آدرس https://www.instagram.com/1sky1world1love به این کمپین جهانی بپیوندند.

با حمایت، نظرات و همفکری شما و دوستانتان می‌توانیم بسیار قوی‌تر پیش برویم و صدای انسان‌ها را به گوش آنان که باید برسد برسانیم.

همچنین از کلیه روسای جمهور و رهبران دنیا، سیاستمداران، فرمانداران، هنرمندان، ورزشکاران، فعالان سیاسی و اجتماعی و کلیه کسانی که به نوعی می‌توانند به ما در این مسیر سفید یاری برسانند دعودت می‌کنیم به ما بپیوندند. بی شک حضور آن‌ها در این کمپین می‌تواند بسیار مثمر ثمر باشد.

از کلیه دوستانی که به کمپین می‌پیوندند خواهانیم در گسترش کمپین یک آسمان یک دنیا یک عشق (۱sky1world1love#)، به ما یاری رسانند و با عشق کمپین را به دیگران به هر طریقی که توانایی‌اش را دارند معرفی کنند. امیدواریم با کمک شما گامی بزرگ در مسیر رشد و تکامل بشر برداریم. همه باهم و در کنار هم برای کمپین یک آسمان یک دنیا یک عشق. برای آگاهی کامل از راهکارها و مراحل کمپین حتما با ما در صفحه اینستاگرام همراه باشید. برای همه چیز گام به گام برنامه داریم بودن شما هم بسیار مهم و تاثیرگذار خواهد بود لطفا با عشق وارد شوید.

دوستت دارم خود من

با عشق فرشید پاکذات

(۱sky1world1love#)

نوشته‌های تازه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *