0
02186035730

کمپین ارتش تک نفره چیست و چرا باید برای خودمان یک ارتش باشیم

شاید اگر برای اولین بار باشد کلمه‌ی ارتش تک نفره را می‌شنوید برایتان گنگ باشد که ارتش تک نفره چیست و چه کاری را قرار است انجام دهد، در این مقاله قصد داریم بپردازیم به ارتش تک نفره و علت به‌جود آمدن آن.

ارتش تک نفره چیست

ارتش تک نفره کمپینی است که توسط فرشید پاکذات در اینستاگرام مطرح شد و علت بوجود آمدن آن ایجاد تغییر بنیادی در ذهن و نوع تفکر افراد بود، ما معتقدیم کشوری قدرتمند است که مردمش ذهن قدرتمندی داشته باشند این تغییر در وهله‌ی اول به نفع خود مردم است و سپس به نفع کشور.

مشاهده کنید: لایو 32 – رونمایی از پروژه ارتش تک نفره

شروع تغییر از خودمان

کسی جز خودمان نمی‌تواند تغییری در ذهنیت و نوع تفکرمان بگذارد و برای همین ارتش تک نفره از خودمان شروع می شود به این معنی که ما باید صرف نظر از این که چه نوع تفکری داشتیم و نگرش ما نسبت به موضوعات چه بوده از همین فردایی که در پیش داریم ذهنیت خودمان را تغییر بدهیم.

تغییر خودمان
در ارتش تک نفره ابتدا باید جهان خودمان را تغییر دهیم

تغییر نگرش اطرافیان

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که روزانه چه درفضای مجازی و چه در دنیای اطرافمان دوست و آشنایان زیادی داریم که با حتی کوچکترین حرف یا تلنگری توانسته‌اند روی ذهنیت ما تاثیر بگذارند، هدف دوم ارتش تک نفره پس از تغییر دنیای درون خود دعوت از اطرافیان برای پیوستن به این ارتش می باشد، کسانی که در کمپین ارتش تک نفره عضو می شوند وظیفه دارند ذهنیت اطرافیان خودشان را هم به سمت افکار مثبت و رشد سوق دهند.

بیشتر بخوانید  چرا پروژه ارتش تک نفره نقطه شروع خوبی برای ایجاد تغییر در زندگی‌ست؟

باید‌ها و نبایدها

ارتش تک نفره یک تفاوت بزرگ با کمپین‌های دیگر دارد و آن هم وجود قوانینی هست که می توان نام‌اش را بایدها و نبایدها گذاشت این قوانین به شما کمک می‌کند بتوانید تغییر تفکری که شروع کردن آن سخت است را به راحتی انجام دهید.

بایدها:

مطالعه‌کتاب: مطالعه و درک مطالب کتاب یک قدم ساده برای تغییر تفکر و قدم گذاشتن به ذهنیت دنیای نویسنده است. 20دقیقه مطالعه کتاب در روز یکی از قوانینی است که اجرای آن در کمپین ارتش تک نفره الزامی است . کتاب‌هایی که مطالعه کردن آن به شما کمک می‌کنند در اینستاگرام معرفی و تحلیل می‌شوند.

قوانین ارتش تک نفره
شروع فعالیت در ارتش تک نفره با مطالعه و ورزش آغاز می‌شود

ورزش: با دیجیتالی شدن زندگی ورزش کردن دیگر تبدیل به نوعی کار سخت شده است که کمتر کسی نسبت به قبل آن را انجام می دهد، ورزش علاوه بر حفظ و افزایش سلامت بدن کارایی مغز را بالا می برد، طبق برنامه ارتش تک نفره هر شخص روزانه 30 دقیقه باید ورزش صبحگاهی داشته باشد و حتما هم نیاز نیست از همان روز اول 30 دقیقه ورزش داشته باشید توصیه می‌شود از روزانه 10 دقیقه شروع کنید و پیوسته زمان آن را افزایش دهید.

نبایدها :

استفاده بیهوده از فضای مجازی: فضای مجازی یک رابطی است بین ما و دنیای بیرون که اگر استفاده از آن کنترل شده و بهینه نباشد می‌تواند باعث تخریب تفکر و از دست رفتن زمان شود اکثر دانشمندان فعال در این حوزه معتقد هستند فضای مجازی باعث تغییر رویکرد ذهن می‌شود و هنگامی که انسان یک تجربه جدید داشته باشد آن عمل برای مغز تبدیل به یک الگو می‌شود ، توصیه نمی‌کنیم که استفاده از فضای مجازی مطلقا ممنوع است اما این استفاده را به حداقل و بهینه انجام بدهید.

بیشتر بخوانید  رونمایی از پروژه ارتش تک نفره | طرحی برای قدرتمند شدن هر ایرانی

به عنوان مثال اگر می‌خواهید استفاده از فضای مجازی را بهینه و مفید انجام دهید از صفحاتی دیدن کنید که هیچ اخبار منفی و توهین در آن وجود نداشته باشد.

رسانه های مجازی
رسانه و فضای مجازی بیش از آنچه که فکر کنید بر روی ذهن شما اثر میگذارند

تلویزیون: رسانه و تلویزیون بدون آنکه شما متوجه آن شوید بر روی ذهن شما تاثیر می‌گذارد این تاثیرگذاری می‌تواند یک خبر بد یا فیلم و داستان باشد که پایه‌ی آن بر اساس افکار منفی باشد. این موضوع شاید عجیب باشد ولی هدف رسانه همین است که تاثیر خود را بر ذهن بیننده منتقل کند و صرفا ابزاری برای سرگرمی نیست.

قوی می‌شویم

هدف و مقصدی که در انتهای ارتش تک نفره مشخص شده است ساخت کشوری قدرتمند است زیرا معتقدیم مردم قدرتمند کشور قدرتمندی می‌سازند . پس ما در این کمپین با توجه به تغییر خودمان و همراه کردن اطرافیانمان در این راه ارتش های تک نفره می‌سازم و ابتدای دنیای خودمان و بعد آینده کشورمان را می‌سازیم.

دیدگاه کاربران
 • محبوبه غفاری 5 آوریل 2021

  با سلام و درود محبوبه هستم ۳۶ساله از آبادان
  استاد میخوام به کمک شما بقیه عمرم و بترکونم ماااااااااا میتوانیم

 • عباسپور 4 ژوئن 2020

  سلام وقت بخیر من میخوام عضو کمپین بشم اما متاسفانه هرچی رو گزینه دریافت فرم عضویت میزنم،برام نمیاره،ممنون میشم راهنمایی کنید

  • فرشید پاکذات 6 ژوئن 2020

   سلام وقت بخیر لطفا دوباره تست بفرمایید

 • حجتی 18 مه 2020

  سلام من یک نتورکر هستم و از شما می‌خواهم اگر کسی در این شرایط کرونا و اینکه شرایط روبه الکترونیکی شدن و کارهای اینترنتی هست اگر کسی دوس دارد با من همکار باشد و در این شرایط کار عالی داشته باشد به ایمیل من شماره خودش رو بفرستد تا از شرکت با این عزیز تماس گرفته شود.
  از سایت شما هم ممنون که نکات بسیار عالی را کمک به من کردیذ

 • Hossein karami 4 مه 2020

  من ایمان دارم که با سرمایه گذاری روی خود در اصل دارم روی کشور خودم سرمایه گذاری می کنم به امید دیدن ایرانی آباد و پر افتخار

 • رضا رضوی 12 آوریل 2020

  سلام استاد راجعبه چگونه گی عمل و موانع ان لایو میزارید

 • سیدمهدی موسوی 23 سپتامبر 2019

  من تحصیلات بالایی ندارم درحددیپلم ریاضی..به ارتباطات وسخنرانی وسینما وفیلم علاقه دارم ایا ان ال پی میتواند مراکارگردان فیلم وسینما کند…۳۸سال دارم وازدست زنم خیلی عذاب میکشم…چون هیچ مشاوره ای نمی دهد ..وصحبت کردن بااوهم فایده ای ندارد؟؟ده تاشغل عوض کردم نتیجه درخشانی نگرفتم…باتشکرمهدی ازمشهد

 • هاشم 6 سپتامبر 2019

  بادرود فراوان.من هاشم هستم .فوق العاده منفی گرا وامیدوارم من رو در ارتش یک نفره پذیرا باشیدچون ۱۰۰٪میخواهم تغییر کنم وبه نکات مثبت در زندگی وکار ومحیط واطرافیانم واقعا نیاز دارم و مطمعن باشید من یه آدم موفق خواهم بود .متشکرم فرشیدپاکزاد

  • فرشید پاکذات 7 سپتامبر 2019

   سلام دوست عزیز، بسیار خوشحال هستیم که شما در کمپین ارتش تک‌نفره عضو شدید.

 • سیدمهدی موسوی 30 آگوست 2019

  سلام جناب پاکذات برای شکوفایی استعدادم به هردری زدم به بنبست خوردم الان تقریبا هشت ماهه بیکارشدم…اززن وبچه هام خجالت میکشم ازپدرومادرم خجالت میکشم ازکشورم خجالت میکشم شرمنده خودم وخانواده ام هستم ده بارشغل عوض کردم اخرش هم هیچی ….باتشکر۳۸سال دارم .عجیب نیست…رویای نویسنده شدن رادارم…

  • فرشید پاکذات 1 سپتامبر 2019

   سلام به تو دوست خوبم، سعی کن ویدیو ها رو ببینی . مقاله ها مطالعه کنی . حتما بهت کمک میکنه

 • advisor57 24 آگوست 2019

  هر آنچه ذهن بتواند تصور و باور کند به آن می رسد ،
  باور هایت را قوی کن به خواسته ات می رسی

 • محبوبه 13 جولای 2019

  ایافردی که زیرپروفایل خودش مینویسدارتش تکنفره یعنی عشقی درزندگیش نیست

 • سید رضا عسگریان 8 جولای 2019

  سلام رضا هستم پر از رویاهایی که از کودکی داشتم و دارم خیلی هم مطالعه و تلاش میکنم برای بهبودی و رشد اما شرایط زندگی و فشارهایی که دارم کار رو برای مثبت بودن برام سخت میکنه . اعتماد کردن برام سخت شده ای کاش استادی بیاد و بگه اگر فلان کار رو انجام بدی به تمام رویاهات میرسی و من مریدش بشم. یا حق

  • فرشید پاکذات 9 جولای 2019

   سلام دوست عزیز، برای رسیدن به موفقیت نه تنها نیاز هست مسیرهای سخت و طبعا فشارهای زیادی رو تحمل کرد بلکه دید مثبت به کاری که انجام میدید باید وجود داشته باشه. تنها کسی که می‌تونه شما رو به موفقیت برسونه و براش برنامه‌ریزی کنه خودتون هستید.
   موفق باشید.

 • علی 8 جولای 2019

  علی جعفری هستم یک معلم موفق، برای رسیدن به زندگی شاد و موفق باید از همین امروز جز ارتش تک نفره شدم و امیدوارم برای رسیدن به آن قوانین آن را به خوبی اجرا کنم

  • فرشید پاکذات 8 جولای 2019

   سلام علی عزیز، امیدوارم موفق باشید

 • صادق 7 جولای 2019

  من صادق هستم يك گلادياتور

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *