0
02143000313

درمان حساسیت‌ها توسط تکنیک‌های ان ال پی

برخی افراد به بیماری‌هایی دچار می‌شوند که مدت زمان زیادی برای درمان آن صرف کنند. حال ممکن است این بیماری فیزیکی باشد و یا روحی. اما موضوعی که همیشه وجود دارد ایجاد اختلال در برنامه‌های شخص هنگام به‌وجود آمدن چنین بیماری‌ها می‌باشد.

احتمالا اگر در سایت گوگل کلمه‌ی درمان حساسیت را جستجو کنید با انبوهی از سایت‌ها برای درمان این بیماری مواجه خواهیم شد که اغلب این نتایج مشابه هستند. اما در بعضی مواقع سیستم برنامه‌ریزی عصبی کلامی یا ان ال پی راه‌کارهایی را مانند تلقین یا هیپنوتیزم برای درمان بیماری‌هایی که ما یا اطرافیان‌مان با آن درگیر هستیم پیشنهاد می‌کند. البته دقت داشته باشید از این تکنیک‌ها یا استفاده از هر علم دیگری بدون تایید پزشک مربوطه می‌تواند خطرساز باشد و توصیه می‌شود ابتدا درمان‌های پزشکی را پیش ببرید.

حساسیت‌ها و درمان آن توسط ان‌ال‌پی

بهترین روش درمان حساسیت‌ها داروهایی است که پزشک معرفی می‌کند. اما اگر به هر دلیل برای شما کارساز نبود و یا نمی‌توانستید از آنها استفاده کنید استفاده از راه‌کارهایی است که دیگران نتیجه‌ی مثبت از آن گرفته‌اند و این کار تنها با تحقیقات پیوسته انجام می‌شود.

حساسیت‌ها و درمان

تکنیک ان ال پی بر پایه‌ی اصل استوار می‌باشد. یعنی اینکه ان‌ال‌پی معتقد است حساسیت، ناشی از اشتباهی است که سیستم ایمنی بدن آن‌را مرتکب می‌شود. شما باید عاملی را پیدا کنید که جایگزین حساسیت‌های شما شوند و آن عامل باید موردی باشد که شما نسبت به آن حساسیت نداشته باشید.

پیش‌تر مقاله‌ای را با عنوان واقعیت درمانی در سایت قرار داده‌ایم که توصیه می‌شود برای تکمیل اطلاعات خود آن را مطالعه کنید.

روش‌های درمانی NLP در زمینه‌ی حساسیت مثالی است از اینکه چطور افراد می‌توانند در مقابله با بیماری‌ها پاسخ‌های متفاوتی، هم از نظر فیزیکی و هم از نظر فکری از خود نشان بدهند.

برای بهبود کامل هر آنچه که حساسیت نام دارد باید در جایگزین موارد زیر را رعایت کنید:

تغییر قالب نوع بیماری

برخی اوقات نکته‌هایی را می‌توان در بیماری‌هایی که به سراغ ما می‌آیند پیدا کرد. مثلا شخصی می‌تواند از شکستگی پا به عنوان فرصتی برای مطالعه بیشتر استفاده کند. نوع نگاهی که اشخاص به بیماری خود دارند می‌تواند نوع آن را تغییر دهد و یا اینکه در روند درمان تاثیر بسیار مثبت و قابل توجه‌ای بگذارد.

زیر حس‌های خود را فعال کنید

افراد می‌توانند در موقعیت‌های مختلف عملکرد ذهن را زیر نظر بگیرند و نوع بازدهی آن را تغییر دهند. این کار زمانی شکل می‌گیرد که زیرحس‌های خود را فعال کنید. به این صورت که هر روز خود را سالم تصور کنید و سعی داشته باشید صدای خود را بشنوید که از بهتر شدن حال‌تان می‌گوید.

تحلیل و بررسی الگوهای رفتاری

تحلیل آنچه که فرد انجام می‌دهد و جایگزین کردن فعالیت‌های دیگری به جای آنها که قابلیت به‌وجود آوردن نتایج بهتری را داشته باشند. در صورتی که علاقمند به این زمینه می‌باشید، می توانید از درمانگرهای سیستم ان ال پی کمک بگیرید.

چه امتیازی می دهید؟
دیدگاه کاربران
  • H.baahraam1987 30 ژوئن 2020

    سلام وقتتون بخیر
    تو این مقاله چگونگی درمان توضیح داده نشده ،میشه لطفا راهنمایی بفرمایید،ممنون از کل تیم پژوهشی استاد پاکذات

    • farshidpakzat1 1 جولای 2020

      سلام دوست عزیز، با توجه به اینکه مطالب ان ال پی تخصصی و نیازمند پیش‌نیار هست در مقالات فقط می‌توان به صورت اشاره‌ای از تکنیک‌های اون یاد کرد و یادگیری کامل اون نیازمند گذروندن دوره ان ال پی هست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.