0
02143000313

تغییر سبک زندگی با ان‌ال‌پی

تغییر سبک زندگی شاید برای کسانی که یک عمر با روش خاص و ثابتی زندگی کرده‌اند کار سختی باشد اما ان ال پی این کار را به ساده ترین شکل ممکن برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید سبک زندگی خودتان را در کمترین زمان ممکن و به نحوی که صحیح است انجام دهید.

تغییر سبک زندگی

ان‌ال‌پی به شما کمک می‌کند تا آنچه را که روانشناسان نام‌اش را پتانسیل کامل درونی خودتان معرفی کرده‌اند را پیدا کنید، اما بهترین تاثیرگذاری بر ذهن توسط خودتان انجام می‌شود. فقط کافی است تکنیک های ان ال پی را به درستی انجام دهید.

برنامه‌ریزی مجدد ذهن

برنامه ریزی ذهن
ذهن شما باید از هر چیزی که مانع تغییر سبک زندگی شما می‌شود خالی شود

هدف اول ان‌ال‌پی برای تغییر سبک زندگی شما این است که ذهن‌تان را مجدد برنامه‌ریزی کنید، به علت اینکه ما از ذهن در تمام جنبه های زندگی استفاده می‌کنیم. این افکار و احساسات هستند که به ما نحوه برخورد و چگونگی با محیط اطراف را آموزش می‌دهند.

تغییر ذهنیت ممکن است؟

آیا تغییر سریع باورها ممکن است؟ آیا می‌توان ذهنیت را نسبت به موضوعی سریعا تغییر داد؟ باورها دنیای ما را می‌سازند، حال ما این آدم‌ها هستیم که این باورها را در زندگی قوی‌تر می‌کنیم و با آن ها زندگی می‌کنیم اما مشکل همین‌جاست که اغلب ذهنیت‌ها منفی است که ما باید ازآن ها دوری کنیم مثلا شخصی که دائما می‌گوید من نمی‌توانم لاغر شوم این باور در او شکل گرفته است که نمی‌تواند لاغر شود و این باور بر زندگی او غلبه می‌کند.

از گذشته فاصله بگیرید

خیلی از افراد در گذشته و با خاطرات آن زمان زندگی می‌کنند. باید این خاطرات بد را با کارهایی که در زمان حال انجام می‌دهیم نقش‌شان را کم رنگ‌تر کنیم.

مطالعه کنید: پاک کردن خاطرات بد به کمک ان ال پی

خاطرات گذشته
برای تغییر سبک زندگی باید خاطرات گذشته را به مرور فراموش کنید

نگرش خود را تغییر دهید: مهم‌ترین کار برای فراموش کردن گذشته جایگزین کردن افکار مثبت به‌جای افکار منفی است دلیل آن هم این‌ است که این باور و افکار ما هستند که مسیر زندگی ما را مشخص می‌کنند، اگر در طول روز به آخرین رابطه عاشقانه خود فکر می کنید سعی کنید نکات مثبت آن رابطه را در ذهن خود مرور کنید و نه افکار منفی.

روابط اجتماعی را اصلاح کنید: اگر دوستانی دارید که دائما تفکر منفی دارند و نقش مثبتی را ایفا نمی‌کنند با آن ها قطع رابطه کنید این افراد مدام به شما افکار منفی تزریق می‌کنند و نمی‌گذارند آن چیزی که در ذهن شماست عملی شود.

تغییر عادات روزانه

چارچوب زمانی مشخصی برای تغییر رفتار و عادت‌های روزانه وجود ندارد به عنوان مثال اگر شما هر روز یک مسیر مشخصی را از محل کار به خانه طی می‌کنید سعی کنید بعد از مدتی یک مسیر دیگر را هم تجربه کنید این کار باعث تاثیر مثبت بر روی عملکرد حسی ذهن شما می‌شود.

صبور باشید

تمامی مراحل گفته شده نیاز به صبر و تحمل دارد. شما باید برای تغییر سبک زندگی و به نتیجه رسیدن مراحل گفته شده صبور باشید. هر چقدر زمان بیشتری را به انجام یک عادت اختصاص دهید، رها کردن آن نیز بیشتر به طول می‌انجامد به این دلیل که عادت‌های طولانی‌مدت به‌ عمق سطح مغز شما به تثبیت رسیده‌اند؛ بنابراین تاثیر بسیار قدرتمندی بر رفتار شما دارند.

چه امتیازی می دهید؟
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!