0
02143000313

بی حوصلگی و خلاقیت

خانم  منوش زمردی از سختی های دوران اولیه تولد فرزندش می گوید. ایشون در ابتدای سخنرانی خود در تد عنوان می کنند که بعد از گذشت  سه ماه که مجبور بودند کودک خود را با کالسکه به گردش ببرند، بعد از  کلی شکایت از گرفتاری های نگهداری، با خود فکر کردند که بعد از این مدت وقت خود را چگونه خواهند گذراند. اولین تصمیم خرید یک گوشی آیفون  بود.

همچنین از آنجایی که ایشون قبل از حاملگی خبرنگار حرفه ای نیز بودند، تصمیم گرفتند به رویای بزرگ خودشون یعنی اجرای پادکست از طریق رادیو رنگ و بوی واقعیت ببخشند.

بعد از شروع کار به شدت به دنبال ایده های موثر برای چندبرابر کردن مخاطبان خود افتادند، اما متوجه شدند که از آخرین زمانی که ایده واقعا خوبی به ذهنشون خطور کرده، زمان زیادی می‌گذرد.

اتفاقا آخرین بار در زمان پیاده روی و هل دادن کالسکه به ایده جذاب کاری دست پیدا کرده بودند. این ماجرا با عث شد خانم زمردی دو سوال کلیدی از خود بپرسد:

وقتی آدمها حوصله شان سر می رود، واقعا چه اتفاقی می‌افتد؟ و اگر هیچوقت بی حوصلگی را تجربه نکنیم چه اتفاقی می افتد؟

این پرسش ها سرآغازی شد بر تحقیق و انجام آزمایش های مختلف که در نهایت نتایج جالب توجه حاصل شد. حتما این ویدیو را تماشا کنید تا از داده های جالب و مفیدی که خانم زمردی به آن دست پیدا کرده اند،  آگاه شوید و از آن برای بهبود زندگی خود استفاده کنید.

4.6/5 - (9 امتیاز)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!