0
02143000313

باید‌ها و نباید‌های قانون جذب که باید آن‌ها را بدانیم

قانون جذب تعریف‌های زیادی توسط افراد مختلف شده است که حال یک سری از این تعریف‌ها درست و یک سری غلط می‌باشد. قانون جذب یعنی فکر کردن به آن چیزی که می‌خواهیم برسیم و برروی رسیدن به هدف تلاش کنیم. اما متاسفانه در بعضی مقالات قانون جذب اینطور تعریف می‌شود که با فکر کردن به هر چیزی که در ذهن‌مان است می‌توانیم به آن دست یابیم.

قانون جذب قدرت درونی شماست

طبیعی است که هیچ عقل و منطقی چنین چیزی را تایید نمی‌کند که بدون هیچ‌کاری به موفقیت برسیم. به عنوان مثال بدون هیچ تلاشی یک زندگی بدون مشکل و با ثروت زیاد داشته باشید. یا فقط با تصور اینکه سفر خارج از کشور رفته‌اید به این امر دست پیدا کنید. قوانین جذب این امکان را به شما می‌دهند که به پول یا سلامتی یا یک زندگی فوق‌العاده برسید اما این ابتدای راه است و نیاز به تلاش دارد.

اگر بخواهیم جمله‌ی بالا را دقیق‌تر بگوییم باید فکر کنید که دقیقا چه چیزهایی را می‌خواهید؟ ذهن ما دارای فرکانس‌هایی هستند که با فکر کردن به چیزی آن فرکانس‌ها به سمت هدف‌تان ارسال می‌شود. مثلا به این فکر کنید که ماشین‌تان را عوض کنید این تفکر در ذهن شما شکل می‌گیرد و باید برای تغییرات منجر به هدف تلاش کنید.

قدرت تجسم و قوانین جذب

تجسم کردن با قدرت تفکر متفاوت است. تجسم روشی در ذهن می‌باشد که با استفاده از تخیل و تصورات در ضمیرناخودآگاه شما را برای رسیدن به هدف آماده می‌سازد. برای اینکه هدف خود را تجسم کنید نیاز به زمان دارید چون این تجسم باید در ضمیرناخوداگاه شما شکل بگیرد.

بیشتر بخوانید  از دید امیر کبیر مشکلات ایران چطور و چه زمانی به پایان می‌رسد؟
قانون جذب
قانون جذب یک قدرت ذهنی و فکری ما می‌باشد که می‌توانیم حتی رویایی‌ترین کار را با آن تصور کنیم و به‌دستش آوریم

انوشه انصاری پیش از پرواز اعتقاداتش را در سه جمله بیان کرده بود تجسم کن، الهام ببخش و دگرگون کن! اما او حالا همه این کارها را انجام داده است. در خاطرات او آمده که در کودکی رفتن به فضا را در ذهن خود تجسم کرده است و سال‌ها بعد تبدیل به اولین زن گردشگر فضایی شد.

رسیدن به هدف با قانون جذب

بعضی از مردم معتقد هستند که درک و فکر اینکه به هدف‌مان می‌رسیم کافی است و همه‌ی کارها به عهده‌ی قانون جذب می‌باشد. شما با فکر کردن به هدفی که دارید راه رسیدن به آن را خلق می‌کنید. اما اینکه چطور به آن‌ها برسیم نیازمند تلاش. برنامه‌ریزی و اراده است.

کم اثر شدن قدرت تفکر

دوستانی پیام می‌دهند که ما به تمامی قوانین جذب عمل کرده‌ایم ولی به آن چیزی که می‌خواستیم نرسیده‌ایم. شما باید پاسخ خودتان را با سوال پرسیدن دهید. آیا افکاری که در جهت رسیدن به هدف داشته‌ام پیوسته بوده یا خیر؟ دقت داشته باشید که افکار باید کاملا پیوسته و با نظم باشد. اگر به ارسال فرکانس اعتماد کنیم ذره‌ای نباید قدرت این فرکانس‌ها کاهش یابد.

گروه آموزشی و پژوهشی فرشید پاکذات

چه امتیازی می دهید؟
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.