0
02186035730

ثروتمند شدن با باور فراوانی و ثروت (قدم دوم در راه رسیدن به ثروت)

برای موفقیت در هر راهی باید به قوانینی که شما را به موفقیت می‌رساند باور داشته باشید. برای ثروتمند شدن نیز باید باورهایی داشته باشید. یکی از این باورها، باور فراوانی و ثروت است. در این مقاله با مفهوم باور فراوانی آشنا شده و تاثیر آن در کسب ثروت توضیح داده می‌شود. بنابراین اگر واقعا در پی کسب ثروت هستید این مقاله را مطالعه کنید. در مقاله قبل با اولین قدم ثروتمند‌ شدن و تعریف واقعی ثروت آشنا شدید (مقاله «ثروت چیست؟ اولین قدم برای رسیدن به ثروت را بیاموزید»). این مقاله در واقع قدم دو در راه رسیدن به ثروت است.

آیا به فروانی و ثروت باور دارید؟

آیا به فروانی و ثروت باور دارید؟

شاید اولین سوالی که اکثر افراد در مورد خودشان می‌پرسند، این باشد که آیا واقعا امکان دارد من پولدار شوم؟ من که در حال حاضر هیچ پولی ندارم؟ من که بدهکارم، خانواده ما از اولش فقیر بود و…. . به نظر شما ریشه این سوال چیست؟ چرا اکثر افراد فکر می‌کنند ثروتمند شدن برای‌شان ممکن نیست؟ چرا دلایل زیادی عنوان می‌کنند؟ عذر و بهانه آن‌ها ناشی از چیست؟

آفرین! باورها. یکی از قوانین بسیار قدرتمند برای رسیدن به هر موفقیتی باور صحیح برای آن هدف است. دلایل زیادی که این دسته از افراد بیان می‌کنند، همگی ناشی از داشتن باور‌های محدود کننده و نداشتن باور صحیح ثروتمند شدن است.

باور فراوانی ، قانون ثروتمند شدن

قانون فراوانی، قانون ثروتمند شدن

از نظر قوانین جهان هستی، باید گفت که همه چیز از جمله منابع ثروت و پول در دنیا نامحدود است و حتی روز به روز مقدار آن در حال افزایش است. باور فراوانی یعنی باور به اینکه هر روز پول و ثروت در جهان در حال افزایش است. هر روز کسب و کارها در حال گسترش هستند. هر روز کسب و کار جدیدی در حال شکل‌گیری است. بی‌نهایت مشتری وجود دارد. بی نهایت مسیر، بینهایت موقعیت مناسب وجود دارد و…

بیشتر بخوانید  خلاقیت چگونه می‌تواند باعث رسیدن ما به ثروت شود؟

یکی از ملزومات ثروتمند شدن نیاز به داشتن باور فراوانی است. در واقع ثروت افراد نتیجه ذهن آن‌ها است. ذهنی که دارای مجموعه‌ای از باورهای ثروت‌ساز می‌باشد. در واقع این باورها هستند که ثروت افراد ثروتمند را روز به روز بیشتر می‌کنند. با توجه به این قانون می‌توان با صراحت گفت تنها عاملی که موجب پولدار نشدن افراد می‌شود، ذهن خودشان است.

اگر فردی  افکار منفی و یا باور کمبود داشته باشد، بابت از دست دادن پول، محدود بودن فرصت‌ها، موفقیت رقبا نگران باشد، حسادت، حرص و طمع و ترس داشته باشد موجب دور شدن ثروت، پول و فراوانی از او می‌شود. مدار هم فرکانس با افکار، احساس و باورهای شما موجب می‌شود همان شرایط را در زندگیتان خلق کنید.

یعنی اگر فردی باور داشته باشد که ثروت محدود است و فقط در اختیار افراد خاصی قرار می‌گیرد، هر چقدر هم تلاش کند نمی‌تواند به معنای واقعی پولدار شود. افرادی که دارای باور کمبود هستند، اگر به در بسته بخورند، فکر می‌کنند هیچ راه دیگری وجود ندارد و ناامید برمی‌گردند. اما افرادی که دارای باور فراوانی هستند با رسیدن به در بسته، مطمئن هستند که درهای زیاد دیگری هست که به روی آن‌ها باز می‌شود و دنبال راه جدید و بهتری می‌گردند. افرادی که از موفقیت دیگران غمگین می‌شوند کسانی هستند که باور کمبود دارند.

برای رسیدن به ثروت باورهای خود را تغییر دهید

برای رسیدن به ثروت باورهای خود را تغییر دهید

هر کس به این باور برسد که نعمت‌های خداوند بی حد و حصر است، در مسیر و فرکانس فراوانی قرار می‌گیرد و از زمین و زمان برایش فرصت، شانس و فراوانی می‌بارد. شما هم نیاز دارید که این باور را در خود ایجاد کنید، برای این کار به قدرت مطلق خداوند فکر کنید و توانایی زیادی که در تامین نیاز‌ها و خواسته‌های افراد دارد.

بیشتر بخوانید  استفاده از پول را محدود کنید تا زندگی شادتری داشته باشید

از موفقیت دیگران خوشحال شوید و خود را لایق بهترین‌ها بدانید، راه دیگر استفاده از تکنیک‌های فوق االعاده ان‌ال‌پی است که در مقالات بعدی شما را با آن‌ها آشنا خواهیم کرد.

فرشید پاکذات

دیدگاه کاربران
  • Amin zare 4 نوامبر 2019

    خیلی عالی و فوق العاده ست

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *