0
02188250686

چطور شیوه زندگی کردن ما را به ثروت نزدیک‌تر می‌کند

شیوه زندگی کردن در واقع همان نوع تفکری است که داریم. اگر سبک زندگی شما تا به حال هر چیزی بوده است که شما را به ثروت نرسانده است پس باید تغییری در نوع آن ایجاد کنید. اما واقعا این روش بهترین راه برای کسب ثروت است؟ در این مقاله می‌پردازیم به این موضوع که چطور سبک زندگی خود را تغییر دهیم تا شانس ما برای رسیدن به ثروت افزایش یابد.

اگر بخواهیم ذهن ثروتمند داشته باشیم باید مثل آن‌ها فکر کنیم. اما آیا این موضوع کافی است؟ استیو سیبلد در کتاب چگونه مثل ثروتمندان فکر کنیم نوشته است:

بعد از اینکه ذهن خود را نزدیک به یک فرد ثروتمند کردید زمانی آن فکر محقق می‌یابد که شیوه زندگی‌تان نیز مانند آن‌ها شود

ایجاد روابط جدید

ایجاد روابط جدید بدین معناست که باید با افرادی معاشرت داشته باشید که شما را از هر لحاظ به ثروت نزدیک‌تر می‌کنند. برای اثبات این موضوع به دوستانی که هم‌اکنون دارید فکر کنید و این سوال را از خود بپرسید آیا این افراد تا چه حد شما را به تفکر خلق ثروت و موفقیت نزدیک می‌کنند؟

ایجاد روابط با افراد ثروتمند
ارتباط برقرار کردن با افراد ثروتمند سبک زندگی شما را به آن‌ها نزدیک‌تر می‌کند

از مزیت‌های ارتباط با افراد ثروتمند این موضوع را می‌توان گفت که نوع نظرت و ذهنیت شما نیز به زندگی تغییر می‌کند. اگر تا به امروز فقط به پس‌انداز پول فکر می‌کردید بعد از شناخت ذهنیت و سبک زندگی آن‌ها پول‌تان را در مکانی مناسب سرمایه‌گذاری کنید. زمانی که شما نیاز به مشاوره‌های حوزه مالی دارید خیلی سریع می‌توانید به این افراد مراجعه کید و راه‌کارهای عملی دریافت کنید. مهم نیست میزان سرمایه یا دارایی شما هنگامی که در گام اول افراد نزدیک خود را تنها افرادی با ذهنیت هدف شما احاطه می‌کنند یک گام مثبت به سمت هدف‌تان برداشته‌اید.

غبطه خوردن ممنوع

همه‌ی ما اهداف خاص خود را دنبال می‌کنیم و تصمیم به این موضوع می‌گیریم که باید به این هدف برسیم یا خیر. غبطه خوردن یا حسرت داشتن چیزی که دیگران دارند یک موضوع بی‌فایده می‌باشد. افرادی که به ثروت رسیده‌اند فارغ از اینکه از چه مسیری به این امر دست پیدا کرده‌اند هدفی را در زندگی دنبال کرده‌اند. حسرت خوردن بخاطر اموال دیگران زمانی با ارزش می‌شود که آن‌را تبدیل به درس گرفتن کنیم. مطالعه و تحقیق کنیم که این افراد از چه راه‌هایی رفته‌اند و در این راه با چه شکست‌هایی مواجه شده‌اند.

اگر با کسی برخورد می‌کنید که فردی ثروتمند می‌باشد از او سوال کنید که چه روشی را دنبال کرده است و آیا این روش برای شما مناسب است یا خیر.

هرگز دیر نیست

شاید حداقل یک بار در زندگی این جمله را گفته‌اید که «من باید چند سال پیش اقدام به انجام کاری می‌کردم الان دیر شده» این بسته به نوع تفکر ما دارد که چطور بتوانیم زندگی را بر اساس گذشته و اتفاقاتی که انجام نشده مدیریت کنیم. اینکه طول مدت زیادی از زندگی‌تان را در یک مسیر ثابت حرکت کرده‌اید زمانی از حسرت تبدیل به انجام حرکت موفقیت آمیز می‌شود که به سمت هدف‌تان یعنی کسب ثروت قدم بردارید. در واقع شیوه زندگی کردن و تغییر آن خود یک پیروزی محسوب می‌گردد.

شما چطور سعی می‌کنید سبک زندگی‌تان را تغییر دهید؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

نوشته‌های تازه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *