0
02143000313

برداشت‌های اشتباه از قانون جذب باعث چه عاملی می‌شود؟

زمانی که سایت‌های دیگر را نگاه بررسی می‌کردم و مطالب قانون جذب را با دقت مطالعه کردم متوجه این موضوع شدم که برخی برداشت‌های اشتباه از قانون جذب داشته‌اند و شاید کمتر کسی اصل مطلب از قانون جذب را بیان کرده بودند.

قانون جذب این موضوع را بیان می‌کند که انسان‌ها با افکار خود می‌توانند عامل ایجاد یک‌سری از اتفاقات در زندگی‌شان باشند. حال این اتفاقات می‌تواند خوب باشد و بد. اما منشا اتفاق افتادن این اتفاقات طبق تعریف قانون جذب افکار ما هستند.

قانون جذب معجزه‌ نمی‌کند!

این تفکر که قانون جذب می‌تواند همه‌ی آرزوها و خواسته‌هایی که ما داریم را فقط با فکر کردن به آن‌ها پدید آورد اشتباه است. قانون جذب معجزه نمی‌کند. اگر این منطق در جهان هستی وجود داشت همه‌ی افراد تنها با فکر کردن به خواسته‌های خود به آن‌ها می‌رسیدند. درست است که افکار ما بسیار در رسیدن به موفقیت و خواسته‌ها تاثیرگذار است اما به تنهایی کارساز نیست و نیازمند تلاش مداوم جهت تحقق آرزوها می‌باشد.

قانون جذب با تجسم متفاوت است

با توجه به اینکه قانون جذب از افکار ما شکل می‌گیرد و تجسم نیز بخشی از ذهن ما می‌باشد اصولا افراد این دو موضوع را یکی می‌دانند.صرف اینکه این دو موضوع در ذهن به صورت تصویر می‌باشد دلیلی بر یکی بودن این دو موضوع نیست. وقتی ما در حال تجسم کردن هستیم در واقع ضمیر ناخودآگاه خودمان را برنامه‌ریزی می‌کنیم. زمانی که ضمیر ناخودآگاه‌مان را برنامه‌ریزی کردیم با تغییر رفتارها ما را به سمت هدف مشخص شده خواهند برد.

عمل کردن در جهت رسیدن به اهداف

در بالا به صورت خلاصه اشاره شد که تنها فکر کردن برای رسیدن به اهداف مورد نظر کافی نیست. فکر کردن به اهداف تنها کافی نیست و نیازمند این هستیم که برای رسیدن به اهداف‌مان تلاش کنیم. با قانون جذب می‌توان مسیری بهتر و ساده‌تر از گذشته برای موفقیت پیدا کرد. مسیرهایی که برای ما باز می‌شود. شانس‌ یا دیدن فرصت‌هایی که برای ما به‌وجود می‌آید راه‌هایی است که قانون جذب برای آن‌ها می‌فرستد. دقت داشته باشید که کفه‌ی دیگر ترازو در این قانون، تلاش کردن می‌باشد.

قوانین اشتباه قانون جذب
توقع رخ دادن معجزه از قانون جذب را نداشته باشید

قرار نیست به همه‌ خواسته‌ها برسیم

ما برای اینکه بازخورد بهتری در استفاده از قانون جذب داشته باشیم باید زمان مشخص و رعایت شده‌ای را برای افکارمان بگذاریم و این افکار باید پیوسته باشند. از طرفی قرار نیست همه افکاری که داریم تبدیل به واقعیت شود. اگر به یک موضوعی بیش از اندازه فکر کنیم هرگز به آن خواسته نخواهیم رسید. به این دلیل که با فکر کردن بیش از اندازه بر یک موضوع آرامش ذهنی خود را تخریب می‌کنیم و یکی از شرط اصلی در قانون جذب داشتن آرامش ذهنی و درونی در افراد می‌باشد.

افکار پیوسته

برخی معتقدند ما تمام قوانینی که در قانون جذب بوده است را رعایت کردیم و برای چیزی که می‌خواستیم فکر کرده‌ایم. باید این سوال را از خودتان کنید که با وجود رعایت کردن قوانین به‌طور پیوسته و منظم به اهدافی که داشته‌اید فکر کرده‌اید یا خیر؟ میزان قدرت فرکانس‌های ارسالی انسان برای دریافت پاسخ از کائنات و مهم‌تر گرفتن نتیجه از تلاش خودمان بسیار مهم است.

برداشت‌های اشتباه از قانون جذب همان‌طور که در ابتدای عنوان گفته شد باعث می‌شود شخص باعث سردرگمی و تنها خیال داشتن رسیدن به هدف‌ها را داشته باشد.

2/5 - (1 امتیاز)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.