0
02188915009

چرا ثروت مهم است و واکنش مردم به ثروت متفاوت می‌باشد

همه‌ی ما از این موضوع اطلاعا داریم که ثروت و داشتن آن باعث می‌شود زندگی خوب و تامین شده‌ای را داشته باشیم. همین موضوع می‌تواند یکی از مهم‌ترین دلایلی است که افراد برای رسیدن به ثروت تلاش می‌کنند و می‌دانند که زندگی در رفاه و آرامش تنها با ثروت برای آنها امکان‌پذیر است.

طی تحقیقاتی که بر افراد انجام شده است و سوالاتی که درباره وجود ثروت و تاثیراتی که بر زندگی آنها می‌گذارد سوالاتی پرسیده شده است که آنها را بررسی می‌کنیم.

  • ۵۴ درصد از افراد بر این باورند که وجود ثروت در زندگی باعث می‌شود آنها آرامش ذهنی داشته باشند.
  • ۶۵ درصد از این پاسخ دهندگان اعتقاد داشتند که وجود ثروت در زندگی مهم‌ترین عامل برای شاد بودن انسان در زندگی می‌باشد.
  • ۷۲ درصد بر این باور بودند که ثروت می‌تواند بر زندگی مشترک آنها تاثیر بگذارد و یا با ثروت می‌توانند یک زندگی فوق‌العاده به‌وجود آورند.
  • نکته‌ی قابل توجه این بود که ۴۹ درصد از افراد معتقد بودند وجود ثروت در زندگی باعث تغییر عمر در زندگی می‌شود. یعنی با وجود ثروت احتمال می‌داند که عمر بیشتری خواهند داشت.
اینفوگرافیک ثروت

باورهای زنان و مردان درباره ثروت

در حالی که زنان ثروت را تنها برای یک زندگی آرام می‌خواهند، مردان رسیدن به پول را مانند یک موفقیت تلقی می‌کردند. میزان تفریحات یا مسافرت‌هایی که مردان با ثروت خود انجام می‌دهند نیز در برابر زنان انجام می‌دهند بیشتر است.

دیدگاه افراد مسن در برابر جوانان

دیدگاه‌های متفاوتی بین پاسخ‌دهندگان مسن و جوان وجود دارد. افراد مسن به‌واسطه‌ی تجربیات خود چشم‌داشت کمتری نسبت به پول دارند. شور و انگیزه‌ای که جوانان نسبت به ثروت بیش از افراد مسن است.

صاحبان کسب‌وکار

دیدگاه افرادی که صاحب یک کسب‌وکاری هستند و یا در چرخه پول وجود دارند با افراد معمولی متفاوت است. آنها بیشتر درباره کسب ثروت و راه‌های رسیدن به آن فکر می‌کنند و نگرشی که دارند بر مبنای کسب‌وکار آنهاست.

چه امتیازی می دهید؟
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.