0
02186035730

دانلود فیلم انگیزشی Cast Away

حتی اگر در سخت‌ترین و دور افتاده‌ترین جای دنیا هم باشی باز هم راهی را پیدا می‌کنید تا به ادامه‌ی زندگیتان امید داشته باشید.

داستان فیلم Cast Away (دور افتاده) روایتگر فردی به نام چاک با بازی تام هنکس می‌باشد که نقش یک مامور پست را ایفا می‌کند. او که فردی دقیق و منظم از نظر زمان است در کریسمس جشن خود با نامزد و خانواده‌اش را نیمه‌کاره رها می‌کند و به سمت پرواز برای رساندن مرسوله‌های پستی می‌رود.

به‌وجود آمدن مشکلی باعث می‌شود که هواپیمای آنها در دریا سقوط کند و تنها بازمانده‌ی آن یعنی چاک به جزیره‌ای دور افتاده و خالی از سکنه برسد. او مجبور است تا راهی را پیدا کند تا از آن جزیره نجات پیدا کند. مهارت کارگردان در نمایش این داستان و بازی فوق‌العاده تام هنکس در این فیلم از نکات مثبت آن می‌باشد.

فیلم دورافتاده

دیالوگ فیلم Cast Away

  • من کاملا ناتوان بودم. حتی توانایی اینو نداشتم که تو اون جزیره خودکشی کنم؛ ولی یه روز جزر و مد دریا واسم یه بادبان آورد و من الان اینجام. تو لیوانم یخ دارم. کی میدونه جزر و مد زندگی فردا چی می‌یاره برام

نکته: این فیلم به زبان انگلیسی و فارسی می‌باشد. برای تغییر زبان فیلم، هنگام پخش در موبایل و ویندوز روی لینک زیر کلیک کنید.

تغییر زبان فیلم

دانلود فیلم cast away

نوشته‌های تازه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *