0
۰۲۱۸۶۰۳۵۷۳۰

قرعه کشی کتاب مغز با تربیت، مغز بی‌تربیت

سلام دوست عزیز، خیلی خوشحالم که اینجا هستی و این نشون میده برای موفقیت خودت قدم‌های بسیار بزرگی رو برداشتی. میشه گفت بی‌شک یکی از مفیدترین و آموزنده‌ترین کتاب‌های کودک که نقش موثری در شکل‌گیری ذهن دارد کتاب «مغز با تربیت، مغز بی‌تربیت» می‌باشد.

مطالعه این کتاب توسط کودکان آنها را با قوی‌ترین قوانینی که در جهان هستی وجود دارد آشنا می‌کند. البته این کتاب به نحوی نگارش شده است که تماما زبان عامیانه و به‌صورت داستان می‌باشد. به نحوی که مطالعه‌ی آن برای همگان ساده باشد.
دیدگاه‌ها و روش‌هایی که در این کتاب گفته می‌شود می‌تواند مسیر رسیدن به خوشبختی و موفقیت را ساده کند و کمک می‌کند افراد پستی و بلندی‌های زندگی را قدرتمندتر و آگاه‌تر از دیگران عبور کنند.

مسابقه و شرایط شرکت در آن

شما می‌تونید نکاتی رو که از این کتاب یاد گرفته‌اید و به آن عمل کرده‌اید در قالب یک ویدئو برای ما ارسال کنید و در قرعه‌کشی وب‌سایت فرشید پاکذات شرکت کنید. دقت داشته باشید که تنها دوستانی در این قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند که کتاب را خریداری کرده و آن را کامل مطالعه کرده باشند. در ارسال ویدئو چند نکته را حتما مدنظر داشته باشید:

  • ویدئویی که ارسال می‌کنید حتما از خودتان باشید و موضوعی که درباره آن صحبت می‌کنید خارج از کتاب نباشد.
  • مدت زمان ویدئو بین ۴۰ ثانیه الی ۲ دقیقه باشد.
  • ویدئویی که ضبط می‌شود دارای کیفیت خوب و مناسبی باشد.
  • در صورت امکان نام آن قانون و تاثیراتی که در زندگی‌تان داشته است را عنوان کنید.

همیشه بعد از سمینارها افراد به من مراجعه می‌کردند و می‌گفتند انگار تازه متولد شده‌ایم و ای کاش این را از کودکی به ما می‌آموختند. این موضوع تبدیل به یکی از دغدغه‌های من و توصیه‌های من به والدین بود که باید این مطالب را از کودکی به فرزند خود بیاموزید. کتاب «مغز با تربیت، مغز بی‌تربیت» تمام آنچه را که باید کودکان در مسیر موفقیت بدانند را شامل می‌شود و امیدوارم این کتاب آغازی باشد بر بهتر زندگی کردن آنها.
شما می‌تونید با رعایت قوانین ذکر شده، فیلم‌های خودتون رو به آیدی تلگرام @pakzatt_karshenas5 ارسال کنید.


با عشق
فرشید پاکذات

نوشته‌های تازه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
2 + 22 =