0
02143000313

معرفی کتاب؛ رمان کیمیاگر اثر پائولو کوئلیو

ویچخ آیخلبرگر در کتاب رازگشایی رمان کیمیاگر نوشته است ” این کتاب در دنیای ادبیات یک پدیده محسوب می‌شود” و علت فروش میلیون‌ها نسخه از آن را نیز همین موضوع می‌داند.

پس از اینکه کتاب خاطرات یک جادوگر در سال ۱۹۸۷ به چاپ رسید و وارد بازار شد، بسیاری از هواداران پائولو کوئلیو بر این باور بودند که برای کتاب بعدی این نویسنده برزیلی باید چند سال دیگر صبر کنند تا کتاب جدید او را مطالعه کنند اما یک سال بعد کتابی از او به نام کیمیاگر به چاپ رسید.

زمانی که قصد داشتم برای این مطلب یکی از کتاب‌های پائولو کوئلیو را معرفی کنم اولین چیزی که به ذهن من رسید رمان کیمیاگر بود که از هر جهت به این کتاب دقت کنیم در می‌یابیم که پر از نکاتی است که ممکن است پس از بارها خواندن آن متوجه آن نشده باشیم و می‌طلبد که برای چندمین بار آن را بخوانیم.

کیمیاگر

داستان رمان کیمیاگر

کیمیاگر داستان فردی را به نام سانتیاگو را بیان می‌کند که دارای چندین گوسفند می‌باشد که یک زندگی به سبک چوپان را می‌گذراند. اما یک‌سری از خواب‌ها و رویاهایی که به سراغ او می‌آیند مسیر زندگی‌‌اش را تغییر می‌دهند. در مسیری که برای تحقق رویاهای سانتیاگو وجود دارد داستان‌های زیادی پیش می‌آید که ممکن است این جوان را از آن چیزی که تحقق رویاها نام دارد منصرف کند.

نویسنده به نحوی داستان رمان کیمیاگر را پیش می‌برد که خواننده بدون آنکه متوجه شود خود را در نقش سانتیاگو می‌بیند و تصور تمام مسیرهایی که شخصیت اول داستان طی می‌کند برای خواننده ساده می‌باشد. داستان این کتاب مشخص می‌کند که ما چه رسالتی در زندگی داریم و آیا به آن اهداف یا رویاهایی که در سر داشته‌ایم نزدیک شده‌ایم؟

چرا باید این کتاب را بخوانیم؟

پس از همه‌ی این توضیحات باید مشخص شود که چرا این کتاب را می‌خوانیم؟ دلایل بسیار زیادی وجود دارد که خواندن کتاب کمک زیادی به رشد فردی و پیدا کردن مسیر درست زندگی خواهد کرد. کوئلیو در این کتاب با داستانی ساده و البته مفهومی به خواننده کمک می‌کند تا بتواند دنیا را بهتر بشناسد و آن چیز که رسالت زندگی اوست را پیدا کند. هر فردی در زندگی‌اش رسالتی دارد که باید به آن برسد. این کتاب در بیش از ۱۵۰ کشور دنیا انتشار و به بیش از ۵۲ زبان ترجمه شده است.

خرید رمان کیمیاگر

شما می‌توانید کتاب کیمیاگر را از وب‌سایت فرشید پاکذات به همراه ارسال پستی رایگان دریافت نمایید. برای خرید کتاب روی عکس زیر کلیک کنید و آن را در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

خرید رمان کیمیاگر
چه امتیازی می دهید؟
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.