0
02143000313

اینفلوئنسرهای اینستاگرام چه تاثیری بر برندها می‌گذارند

تبدیل شدن به اینفلوئنسرهای اینستاگرام در این چند سال تبدیل به پول‌سازترین کارهایی شده است که مورد توجه عموم قرار گرفته است. برای اینکه تبدیل به اینفلوئنسر شوید کار چندان سختی را در پیش ندارید(به‌خصوص در اینستاگرام فارسی) و می‌توانید به درآمدهای زیادی برسید.

اینفلوئنسرها چه کسانی هستند

در حالت کلی به افرادی که در شبکه‌های مجازی تاثیرگذار هستند و می‌توانند بر نظر و سلیقه مردم تاثیر بگذارند را اینفلوئنسر می‌گویند. اما اگر کمی موشکافانه‌تر موضوع را بررسی کنیم این افراد در فضای مجازی بسیار مخاطب دارند و به اصطلاحی ویدئوها و عکس‌های آن‌ها بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرد.

اینفلوئنسر مارکتینگ چیست

اینفلوئنسر مارکتینگ به معنای بازاریابی تاثیرگذار می‌باشد که برند‌ها و شرکت‌های مختلف تبلیغات خود را به این افراد واگذار می‌کنند. زمانی که این شرکت‌ها محصول خود را به اینفلوئنسرها واگذار می‌کنند در واقع قصد دارند به نحوی از محبوبیت این افراد استفاده کنند و مشتریان خود را بالا ببرند. به عنوان مثال زمانی که شخصی با ساخت ویدئوهای دابسمش محصولی را چه به ‌صورت آشکار و چه به صورت‌ ناآشکار تبلیغ می‌کند در واقع در حال تاثیرگذاری بر مخاطب برای برندی خاص می‌باشد.

اینفلوئنسرهای اینستاگرام

حال با گسترش شبکه‌های اجتماعی و محبوبیت بسیار زیاد آن‌ها، در این بین اینستاگرام خیلی سریع توانست بیشترین اینفلوئنسر را داشته باشد و با توجه به سود بسیار زیاد این حرفه در کشور خودمان نیز این موضوع بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در این اینفوگرافیک به بررسی تخصصی این افراد و اینکه چگونه پول‌های بسیار زیادی در این حوزه جابه‌جا می‌شود اشاره می‌کنیم.

اینفلوئنسرهای اینستاگرام
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *